Програмне забезпечення EyeSuite IOL

EYESUITE IOL.
Покращення рефракційних результатів
EyeSuite IOL забезпечує відмінний розрахунок ІОЛ и дозволяє покращити результати для сферичних, торичних та мультифокальних ІОЛ для будь-якого пацієнта.

Ефективне планування - інтуітивно зрозумілий підхід до операції

EyeSuite IOL пропонує такі методи розрахунку ІОЛ останнього покоління, як методи розрахунку по Барретту та Олсену для стандартних ІОЛ, що дозволяє покращити результати для будь-якого пацієнта. Крім того, вона включає в себе повний набір найкращих пост-рефракційних формул, в т.ч. формула True-K по Барретту та формула Маскета, які вважаються найкращими у своєму класі. Для торичних лінз додатково пропонується повний програмний пакет планування для розрахунку імпланту, з урахуванням перднього та заднього епітелію рогівки, та створення інтуітивно зрозумілих ескізів операції, що дозволяє відмінне переміщення плану операції.

РОЗРАХУНОК ІОЛ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ПАЦІЄНТА

Досягнення цілі у будь-який момент.

Розрахування страндартних ІОЛ забезпечують кращі результати для звичайного ока, але вони не підходять для очей з короткою та довгою осьовою довжиною, а також для очей із специфічними анатомічними особливостями. EyeSuite ІОЛ включає в себе формули Барретта та Олсена, які забезпечують неперевершені рефракційні результати у пацієнтів з будь-якою анатомією.

Товщина лінзи - параметр, вдосконалюючий результати.

Стандартні формуди використовують довжину вісі та К вимірювання для розрахунку оптичної сили ІОЛ, що обмежує їх ефективність з незвичайними очами. Барретт і Олсен використовують більше параметрів, в т.ч. глибину передньої камери та товщину лінзи для підрахунку оптичної сили імплантів. Це покращує попередній прогноз положення імпланту й забезпечує найкращі результати, незалежно від анатомії пацієнта.

Universal II Барретта - формула для всіх часів.

На відміну від бальшості стандартних формул, формула  Universal II - це формула товстої лінзи, яка бере до уваги зміни в оптичній конструкції інтраокулярних лінз з різною оптичною силою. Разом з довжиною вісі та Ks, у формули використовуються вимірювання глибини передньої камери, товщини лінзи та біле-на-білому для прогнозування положення лінзи та оптичної сили ІОЛ, що в свою чергу веде до відмінних рефракційних результатів у всіх паціентів.

Олсен - нова концепція С-константи

Формула Олсена використовує точну траєкторію променя - метод добре відомий при оптичній конструкції, розрахунку оптичної сили лінзи, і концепцію С-константи при попередньому прогнозуванні положення імпланту. В якості вхідного параметру, крім довжини вісі (AL) та Кз, Олсен використовує вимірювання глибини передньої камери (ACD) та товщини лінзи (LT), що дозволяє найточніше попереднє прогнозування положення імпланту у будь-якому оці.

РІШЕННЯ ДЛЯ ПОСТ-РЕФРАКЦІЙНИХ ВИПАДКІВ

Правильний вибір інструментів для пост-рефракційних пацієнтів.

Розрахунок ІОЛ у пост-рефракційних пацієнтів є однією з найскладніших задач в сучасній хірургії катаракти. На допомогу хірургу для рішення цієї складної задачі є програмне забезпечення EyeSuite IOL, яке включає в себе повний набір сучасних формул для пост-рефракційних хворих з історією хавороби чи без неї.

Найкращі у своєму класі формули - найкращі результати.

Розрахунок сили ІОЛ у пацієнтів, які раніше перенесли радіальну кератотомію (RK), LASIK або фоторефракційну кератотомію (PRK), без історії хвороби, легко досягається за допомогою таких включених методів, як True-K Барретта та No-History Шаммаса. Якщо зміна рефракції, викликана рефракційною процедурою, відома, то також може використовуватись методи True-K Барретта з історією, Маскета та модифіковані формули Маскета.
  

ВІДМІННІ ТОРИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Відповідність вісі та циліндру.

Отримання правильних значень цилінтру та положення вісі є ключовим для торичних ІОЛ. Планувальник торичних ІОЛ EyeSuite IOL  додатково містить калькулятор Барретта для отримання найкращє попереднє прогнозування ІОЛ та простий у використанні інтерфейс графічного планування для створення ескізів при переносенні плану операції.

Відмінний розрахунок - просте планування.

Планувальник торичних ІОЛ EyeSuite IOL надає користувачу простий інструмент для планування торичних втручань на зображеннях ока з високою роздільною здатністю. За допомогою функції оптимізації розрізу дозволяє хірургу зробити розріз у правильному місці, щоб мінімізувати очикуємий залишковий астигматизм з найменьшою діоптрійною силою імплантованої торичної ІОЛ.
  


наверх

Зворотнiй зв'язок