Партнери

 
HAAG-STREIT AG (Швейцарія), є одним з провідних постачальників медичного обладнання. Компанія виступає за традиції та інновації в галузі офтальмології. Півторастолітній досвід створив перевагу в розробці, проектуванні і виробництві діагностичного обладнання. Вся продукція вражає своєю точністю обробки даних, функціональністю і практичністю.

Компанія із Любляни (Словенія) - OPTOTEK MEDICAL спеціалізується на розробці інноваційних оптичних і лазерних рішень, а також технологій для застосування в медицині. Протягом багатьох років Optotek розробляє і виробляє лазерні системи, агрегати і вузли як під своїм брендом, так і для компаній Quantel Medical і A.R.C. Laser.
              

Завдяки постійному розвитку та тісній співпраці з практикуючими лікарями, польська фірма MDT (Польща) вже більше 10 років успішно працює на офтальмологічному ринку. Компанія випускає  високоякісні операційні та діагностичні медичні меблі.

TEKNOMEK (Турція)- компанія, яка стала лідером в Турціі, і прагне стати кращим провідним світовим виробником медичних витратних матеріалів для офтальмохірургії.

Історія компанії POTEC (Південна Корея) показує, що вже на початку 2000, Південна Корея цілком успішно могла змагатися у виробництві діагностичного офтальмологічного обладнання з Японією і Німеччиною - визнаними лідерами в цій галузі. Причому корейські прилади не поступаються не тільки по функціональності, але і по надійності. Секрет успіху Potec - високий науковий і виробничий потенціал, постійне вкладання коштів в інновації, приємна цінова політика.

MediWorks (Китай) була створена в 2004 році в Шанхаї групою високопрофесійних і дуже амбітних людей, які мали багаторічний досвід виробництва офтальмологічних приладів і апаратів для корекції зору. Компанія прагне забезпечити офтальмологів і оптометристів професійної та якісною продукцією, а також і високою якістю послуг. Зараз MediWorks завоювала всесвітню репутацію одного з самих надійних постачальників щілинних ламп і іншого офтальмологічного обладнання.

TianNuo Optical Instruments (Китай) є відомим виробником пробних лінз і пробних оправ. Компанія заснована у 1958 році і славиться високою якістю а також прийнятними цінами. У компанії є міжнародні стандарти ISO13485 і EN ISO13485  2016.

MEDMONT (Австралія) є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення і устаткування для офтальмологічного ринку. Компанія була заснована в 1988 році і базується в Мельбурні. Асортимент продукції Medmont включає в себе: рогівковий топограф E300, автоматичний периметр M700, програмне забезпечення для діагностичної візуалізації DV2000 і тестер гостроти зору AT20P.

наверх

Зворотнiй зв'язок