Партнери

 
HAAG-STREIT AG (Швейцарія), є одним з провідних постачальників медичного обладнання. Компанія виступає за традиції та інновації в галузі офтальмології. Півторастолітній досвід створив перевагу в розробці, проектуванні і виробництві діагностичного обладнання. Вся продукція вражає своєю точністю обробки даних, функціональністю і практичністю.

Компанія із Любляни (Словенія) - OPTOTEK MEDICAL спеціалізується на розробці інноваційних оптичних і лазерних рішень, а також технологій для застосування в медицині. Протягом багатьох років Optotek розробляє і виробляє лазерні системи, агрегати і вузли як під своїм брендом, так і для компаній Quantel Medical і A.R.C. Laser.
              

Завдяки постійному розвитку та тісній співпраці з практикуючими лікарями, польська фірма MDT вже більше 10 років успішно працює на офтальмологічному ринку. Компанія випускає  високоякісні операційні та діагностичні медичні меблі.

TEKNOMEK - компанія, яка стала лідером в Турціі, і прагне стати кращим провідним світовим виробником медичних витратних матеріалів для офтальмохірургії.

Пріоритетним напрямком компанії TITAN MEDICAL, є виробництво та постачання мікрохірургічних інструментів для офтальмології, мікросудинної, нейрохірургії. Дотримуючись традицій минулого, а також використовуючи передовий досвід сучасних лідерів з виробництва медичних інструментів, компанія задовольняє високі вимоги провідних офтальмохірургів різних країн світу.
ТОВ "ТРИМА" створено у 1991 році на базі існуючої лабораторії ультразвукових методів в технології і медицині одного з найбільших в країні оборонних підприємств - об'єднання "Алмаз", м Саратов. Фірма займається розробкою і випуском апаратних комплексів, що включають в себе базові апарати і приставки до них, що розширюють можливості апаратів додатковими фізичними факторами впливу при лікуванні в урології, гінекології, офтальмології та неврології, ЛОР терапії.

Історія компанії POTEC показує, що вже на початку нульових, Південна Корея цілком успішно могла змагатися у виробництві діагностичного офтальмологічного обладнання з Японією і Німеччиною - визнаними лідерами в цій галузі. Причому корейські прилади не поступаються не тільки по функціональності, але і по надійності. Секрет успіху Potec - високий науковий і виробничий потенціал, постійне вкладання коштів в інновації, приємна цінова політика.

MediWorks була створена в 2004 році в Шанхаї групою високопрофесійних і дуже амбітних людей, які мали багаторічний досвід виробництва офтальмологічних приладів і апаратів для корекції зору. Компанія прагне забезпечити офтальмологів і оптометристів професійної та якісною продукцією, а також і високою якістю послуг. Зараз MediWorks завоювала всесвітню репутацію одного з самих надійних постачальників щілинних ламп і іншого офтальмологічного обладнання.

SAV-IOL (Swiss Advanced Vision) - швейцарський виробник високоякісних інноваційних інтраокулярних лінз (ІОЛ), призначених для хірургії катаракти. Кожна ІОЛ, розроблена SAV-IOL, включає запатентовану технологію EDOF під назвою «Миттєвий фокус». З 2016 року компанія розширила свій асортимент товарів, пропонуючи передові рішення для пацієнтів, які страждають на катаракту у всьому світі. SAV-IOL має три основні продукти; Harmonis, Lucidis та Eden. У 2019 році було випущено торичні версії Lucidis і Eden, і з цього моменту для пацієнтів з діагнозом «астигматизм» також з'явилася можливість отримати передову технологію EDOF.

MEDMONT є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення і устаткування для офтальмологічного ринку. Компанія була заснована в 1988 році і базується в Мельбурні (Австралія). Асортимент продукції Medmont включає в себе: рогівковий топограф E300, автоматичний периметр M700, програмне забезпечення для діагностичної візуалізації DV2000 і тестер гостроти зору AT20P.

наверх

Зворотнiй зв'язок