Партнери

Haag-Streit AG (Швейцарія), є одним з провідних постачальників медичного обладнання. Компанія виступає за традиції та інновації в галузі офтальмології. Півторастолітній досвід створив перевагу в розробці, проектуванні і виробництві діагностичного обладнання. Вся продукція вражає своєю точністю обробки даних, функціональністю і практичністю.
Компанія із Любляни (Словенія) - Optotek Medical спеціалізується на розробці інноваційних оптичних і лазерних рішень, а також технологій для застосування в медицині. Протягом багатьох років Optotek розробляє і виробляє лазерні системи, агрегати і вузли як під своїм брендом, так і для компаній Quantel Medical і A.R.C. Laser.
               Завдяки постійному розвитку та тісній співпраці з практикуючими лікарями, польська фірма "MDT" вже більше 10 років успішно працює на офтальмологічному ринку. Компанія випускає високоякісні операційні та діагностичні медичні меблі.
Пріоритетним напрямком компанії Титанмедикал (Росія), є виробництво та постачання мікрохірургічних інструментів для офтальмології, мікросудинної, нейрохірургії. Дотримуючись традицій минулого, а також використовуючи передовий досвід сучасних лідерів з виробництва медичних інструментів, компанія задовольняє високі вимоги провідних офтальмохірургів різних країн світу.
TEKNOMEK - компанія, яка стала лідером в Турціі, і прагне стати кращим провідним світовим виробником медичних витратних матеріалів для офтальмохірургії.

наверх

Зворотнiй зв'язок