Партнери

 

Haag-Streit AG (Швейцарія), є одним з провідних постачальників медичного обладнання. Компанія виступає за традиції та інновації в галузі офтальмології. Півторастолітній досвід створив перевагу в розробці, проектуванні і виробництві діагностичного обладнання. Вся продукція вражає своєю точністю обробки даних, функціональністю і практичністю.


Компанія із Любляни (Словенія) - Optotek Medical спеціалізується на розробці інноваційних оптичних і лазерних рішень, а також технологій для застосування в медицині. Протягом багатьох років Optotek розробляє і виробляє лазерні системи, агрегати і вузли як під своїм брендом, так і для компаній Quantel Medical і A.R.C. Laser.

              

Завдяки постійному розвитку та тісній співпраці з практикуючими лікарями, польська фірма "MDT" вже більше 10 років успішно працює на офтальмологічному ринку. Компанія випускає високоякісні операційні та діагностичні медичні меблі.


Пріоритетним напрямком компанії Titan Meical(Росія), є виробництво та постачання мікрохірургічних інструментів для офтальмології, мікросудинної, нейрохірургії. Дотримуючись традицій минулого, а також використовуючи передовий досвід сучасних лідерів з виробництва медичних інструментів, компанія задовольняє високі вимоги провідних офтальмохірургів різних країн світу.


TEKNOMEK - компанія, яка стала лідером в Турціі, і прагне стати кращим провідним світовим виробником медичних витратних матеріалів для офтальмохірургії.


Історія компанії Potec показує, що вже на початку нульових, Південна Корея цілком успішно могла змагатися у виробництві діагностичного офтальмологічного обладнання з Японією і Німеччиною - визнаними лідерами в цій галузі. Причому корейські прилади не поступаються не тільки по функціональності, але і по надійності. Секрет успіху Potec - високий науковий і виробничий потенціал, постійне вкладання коштів в інновації, приємна цінова політика.


MediWorks була створена в 2002 році в Шанхаї групою високопрофесійних і дуже амбітних людей, які мали багаторічний досвід виробництва офтальмологічних приладів і апаратів для корекції зору. Компанія прагне забезпечити офтальмологів і оптометристів професійної та якісною продукцією, а також і високою якістю послуг. Зараз MediWorks завоювала всесвітню репутацію одного з самих надійних постачальників щілинних ламп і іншого офтальмологічного обладнання.


Medmont є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення і устаткування для офтальмологічного ринку. Компанія була заснована в 1988 році і базується в Мельбурні (Австралія). Асортимент продукції Medmont включає в себе: рогівковий топограф E300, автоматичний периметр M700, програмне забезпечення для діагностичної візуалізації DV2000 і тестер гостроти зору AT20P.

наверх

Зворотнiй зв'язок