Вимірювання

Оптична когерентна біометрія  здійснила прорив у хірургії катаракти,  LENSTAR ® здійснив прорив у оптичній біометрії.
 
Сучасні багатопараметричні формули для розрахунку інтраокулярних лінз (ІОЛ) потребують більше параметрів, ніж осьова довжина і кератометрія ока.  LENSTAR ® забезпечує користувача повною біометричною оцінкою ока пацієнта в одній єдиній процедури вимірювання, включаючи товщину лінзи, глибину передньої камери ока (положення лінзи) і товщину сітківки.
Центральна товщина рогівки (ССТ).

Вимірювання центральної товщини рогівки базується на використанні технологій оптичної когерентної томографії, яка забезпечує неперевершену відтворюваність результатів вимірювань, яка складає ±2 мкм. Точність вимірювання цього параметра дуже важлива в рефракційній і катарактальній хірургії.
Глибина передньої камери (ACD)

Для вимірювання глибини передньої камери, як у випадку інших вимірювань вздовж вісі ока, використовується оптична когерентна томографія. Ця технологія дозволяє точно визначити анатомічну глибину передньої камери (від задньої поверхні рогівки до передньої поверхні кришталика) на відміну від ультразвукових біометрів, які проводять вимірювання від передньої поверхні рогівки до кришталика.
Товщина кришталика (LT)

Сучасні багатопараметричні формули для розрахунку інтраокулярних лінз (ІОЛ) використовують товщину кришталика як один з вхідних параметрів. LENSTAR LS 900 автоматично вимірює товщину кришталика під час дослідження. Для отримання цього важливого параметра вже не потребується виконувати ніяких додаткових розрахунків або використовувати данні ультразвукової біометрії.
Осьова довжина ока (AL)

Для вимірювання осьової довжини ока використовується принцип оптичної когерентної томографії (у якості джерела світла - суперлюмінесцентний діод), який забезпечує високу точність вимірювань навіть при щільній катаракті.
Товщина сітківки (RT)

Біометр LENSTAR LS 900 дозволяє вимірювати товщину сітківки (між внутрішньою прикордонною мембраною і шаром пігментного епітелію), а також використовувати цю величину для розрахунку ІОЛ. Без будь-якої участі користувача на екрані монітора відображаються індивідуальні значення товщини сітківки, які порівнянні з результатами вимірювань існуючих ультразвукових біометрів.
Кератометрія

Для вимірювання кривизни рогівки використовується світловий паттерн з 32 точок, які рівномірно розподілені по двом концентричним колам. Оскільки швидкість вимірювання дуже висока, система дозволяє отримати діагностично значущі результати навіть від непосидючих пацієнтів.
Діаметр райдужки (White-to-white)

Для розрахунку сили ІОЛ при використанні формули Holladay II використовується горизонтальний діаметр райдужної оболонки ока. При застосуванні LENSTAR LS 900 вимірювання діаметру райдужки виконується автоматично.
Пупілометрія

Спеціальне програмне забезпечення, яке поставляється з оптичним біометром LENSTAR LS 900, виконує автоматичний розрахунок відстані між центрами зіниць в умовах кімнатного освітлення.
Нецентральність оптичної вісі ока

Зміщення (нецентральність) оптичної вісі ока вимірюється відносно центру райдужки і центу зіниці. Ці значення зміщень активно використовуються в лазерній рефракційній хірургії.
Спеціальний стан ока

Всі описані вимірювання доступні для дослідження нормальної катаракти ока пацієнта, також при глаукомі, псевдоглаукомі і силіконовій олії, яке знаходиться всередині ока. У випадку помилки ви можете змінити і підібрати стан ока після проведення процедури вимірювання.

наверх

Зворотнiй зв'язок