Оптичний біометр для складних випадків.

LENSTAR LS 900 забезпечує користувача високоточними оптичними біометричними даними всього ока, в тому числі товщини кришталика - ключового параметру для формули розрахунку ІОЛ Проф. Олсена останнього покоління.

Унікальна двохзонна кератометрія забезпечує точне вимірювання кератометричних (К) даних, астигматизму і осі. З додатковою торичною платформою T-Cone LENSTAR показує навіть істинну топографію Пласідо!

Програмне забезпечення EyeSuite IOL, вдосконалений набір ІОЛ розрахункових інструментів LENSTAR пропонує не тільки всі існуючі  винайдені  ІОЛ розрахунки і вдосконалена формула Олсена, але й деякі  з кращих пост-рефракційних методів розрахунку ІОЛ. Крім того, LENSTAR має можливість додатково використовувати Проектувальник торичних лінз для поліпшення рефракційних результатів з торичними ІОЛ.

Поліпшення Ваших рефракційних результатів з LENSTAR LS 900...

  Вдосконалюйте свої рефракційні результати з виміряною товщиною кришталика та інноваційним методом розрахунку ІОЛ Олсена.

LENSTAR LS 900 - це перший оптичний біометр на ринку, який забезпечує точне вимірювання всіх структур людського ока в тому числі товщину кришталика. Разом з інноваційною концепцією С-константи, включеної до формули розрахунку ІОЛ Олсена, хірург отримує вдосконалений інструмент для точного прогнозування ІОЛ для будь-якого людського ока.

Виміряна товщина лінзи також підвищує точність прогнозування ІОЛ з іншими методами розрахунку ІОЛ останнього покоління, як, наприклад,  Holladay 2 та інші. Безперервна передача даних доступна для Holladay IOL Consultant.
Торична платформа T-Cone проектування складних торичних ІОЛ.

Торична платформа T-Cone з істинною топографією Пласідо центральної зони передньої поверхні рогівки 6 мм  високоточними К-даними кілець 2,3 та 1,65 та із сучасним калькулятором торичного планувальника ІОЛ EyeSuite дозволяють користувачу LENSTAR точне планування торичного втручання на зображеннях ока високої роздільної здатності.

Торичний калькулятор Барретта, який включає в себе торичний проектувальник ІОЛ EyeSuite, дозволяє спрогнозувати торичну ІОЛ, враховуючі кривизну як передньої так і задньої поверхні рогівки та положення ІОЛ, що в свою чергу є основою для отримання виключних результатів при плануванні торичних ІОЛ.

К-данні, отримані з T-Cone, еквівалентні кератометричним показникам стандартного LENSTAR. Рекомендовані топографічні карти дозволяють користувачу контролювати осі орієнтації астигматизму, отримані з К-показниками. Оптимізація розрізу торичним планувальником призводить до зниження ймовірності рецидиву астигматизму та найвищої безпеки при торичному втручанні, мета якого є зниження оптичної сили торичної лінзи, відповідно до кожного конкретного випадку.
  
Формула Шаммаса "Non-History" для пацієнтів піспя LASIK

Формула Шаммаса "Non-History" включно з i3.000 EyeSuite забезпечує користувача простою у використанні формулою для пацієнтів після LASIK. Формулі не потрібні будь-які клінічні історії проведених процедур, просто оберіть "Non-History" Шаммаса зі списку формул і одразу ж відображається результат.

Разом з EyeSuite IOL навіть груба формула Шаммаса "Non-History"  - це зручний і точний інструмент розрахунку саме очей після LASIK, вона рекомендована компанією Haag-Streit до застосування спеціально для тих дуже складних випадків, які потребують отримання результату обчислення не тільки однієї формули, але звірення з калькулятором післярефракційних втручань ASCRS (http://iol.ascrs.org/) в режимі "онлайн" та отримання результату всіх розрахункових процедур, доступних при використанні введених даних.

LENSTAR зі швидкістю світла: з програмним забезпеченням EyeSuite біометрія до двох разів швидше...

Нова процедура вимірювання дозволяє користувачу збільшити швидкість вимірювання до двох разів. Внутрішні тести показали, що час необхідний для здійснення повного обстеження з 5 повторних вимірювань на обох очах одного пацієнта було знижено тільки до 90 секунд в середньому.

Процедура вимірювання зараз є безперервною і аналіз індивідуальних результатів працює у фоновому режимі, що вдосконалює процедуру вимірювання. Це не тільки призводить до збільшення швидкості, але і до більшого комфорту пацієнта.

Під'єднана біометрія

Програмне забезпечення EyeSuite для біометра LENSTAR® LS 900 не тільки надає користувачу повну біометрію всього ока, в тому числі товщину кришталика, але й надає можливість безперервного під'єднання та використання цих цінних данних разом з найсучаснішими інструментами розрахунку ІОЛ, такими як "Holladay IOL Consultant" від Доктора медицини Джека Т. Холладея, "PhacoOptics" від Доктора медицини Т. Олсена або "Okulix" від Доктора медицини P.-R. Preussner.

Фактичне положення лінзи, разом з основною довжиною ока та кератометрією, має першорядне значення для прогнозування ІОЛ. LENSTAR® LS 900 - це єдиний біометр на ринку, який забезпечує користувача біометрією всього ока, в тому числі пахіметрією, анатомічною глибиною передньої камери і товщиною кришталика.

Ці параметри тепер можуть використовуватись у вищезазначених програмних засобах для підвищення точності прогнозування ІОЛ, особливо у складних випадках, таких як гіперметропія, міопія та око після LASIK. Завдяки відкритій структурі системи LENSTAR® / EyeSuite,  програмне забезпечення для розрахунку ІОЛ встановлюється безпосередньо на біометрі, тим самим значно покращуючи ефективність робочого процесу. Немає більше помилок транскрипції, немає більше плутанини у модулях пам'яті між комп'ютерами. Це оновлення програмного забезпечення є безкоштовним для всіх користувачів оптичного біометра LENSTAR® LS 900.

Haag-Streit пропонує технологічний скрипт програмного забезпечення EyeSuite. Цей відкритий інтерфейс дозволяє легко підключати оптичний біометр LENSTAR до електронних систем медичних записів. Данні передаються автоматично у форматі, визначеному користувачем: text, xml або PDF, забезпечуючи максимальну гнучкість та, знову ж таки, покращення ефективності робочого процесу.

LENSTAR LS 900 - біометрія високої якості для високоякісних ІОЛ.


наверх

Зворотнiй зв'язок